İRLANDA VİZESİ

En kolay şekilde İrlanda vizesi edinmek isteyenlerin bize başvurması yeterlidir. İrlanda vizesi; İrlanda’yı ziyaret etmek isteyen, tüm bordo pasaport sahibi yabancılara İrlanda hükümetinin uyguladığı vize rejimidir. İrlanda bir Avrupa ülkesi olduğu için, alacağınız İrlanda vizesini tüm Avrupa ülkelerinde kullanma imkânınız bulunmaktadır. Avrupa ülkeleri için alınan vize schengen( tüm Avrupa ülkelerinde kullanma imkânı ve çok giriş çıkış imkânı) dolayısıyla İrlanda vizesi çıkartarak, birçok Avrupa ülkesine rahat giriş çıkış olanağı elde edeceksiniz.

Yeşil, gri ve siyah pasaport sahiplerinin, tekrar vize başvurusu yapması gerekmez. Bu pasaporta sahip kişiler, 90 güne kadar İrlanda’da vizesiz kalma hakkına sahip vatandaşlardır. Bu sebeple her giriş çıkışta vize kullanmaları gerekmez. Sadece yanlarında pasaportlarını taşımaları yeterli olacaktır.

İrlanda vizesi Global vize başvuru merkezi aracılığı ile yapılmaktadır. Global İrlanda vizesi için başvuru merkezi olarak atanmıştır. İlk defa İrlanda’ya gidecek kişilere ve vize için hangi evrakların gerekli olacağını bilemeyen kişilere, şirketimiz danışmanlık yapmaktadır.