FRANSA VİZESİ

Fransa ziyaretlerini gerçekleştirecek olan kişiler için mutlaka bordo pasaportunun bulunması gerekmektedir. Ayrıca schengen Fransa Vizesi için de başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Seyahatlerden öncellikle Fransa Vizelerinin alınması gerekmektedir. Avrupa ülkeleri arasında yer aldığından dolayı giriş ve çıkışların problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi adına schengen vizesininde alınması gerekecektir.

Aynı zamanda da Fransa Vize şartları arasında parmak izi uygulaması da yer almaktadır.  Fransa Başkonsolosluğu direkt olarak yapılmış olan tüm başvuruları kabul etmemekte ve olumsuz dönü sağlamaktadır. Aynı zamanda resmi pasaport sahibi kişiler ise 180 günlük periyot içerisinde 90 gün sınırının aşılmaması kaydıyla muaftırlar. Tüm Fransa vize başvurularınız sırasında Danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak vize işlemlerinizinde sorunsuz bir şekilde devam ettirilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda 10 yıldan eski olan pasaportlar ise değerlendirilme aşaması içerisinde de yer almayacaktır. Global Fransa vizesi almak için başvuru merkezi olarak atanmıştır. Global üzerinden Fransa vize başvurusu yapmadan önce gerekli evrakların hazırlanması konusunda herhangi bir acenteden danışmanlık hizmeti almayı unutmayınız.