BULGARİSTAN VİZESİ

Bulgaristan vizesi almanın en kolay yolu bizden geçer. Bulgaristan vatandaşı olmayan bordo pasaporta sahip olan Türk vatandaşları ve yine Bulgaristan vatandaşı olmayan diğer yabancı uyruklu kişiler için uygulanan vize rejimine Bulgaristan vizesi denilmektedir. Bulgaristan’ın Avrupa Birliği’ne kayıtlı ülkelerden biridir ancak yarı Avrupa ülkesi olduğunda Bulgaristan vizesi ile diğer Avrupa ülkelerine geçiş yapılamamaktadır.

Bulgaristan vizesi olmadan Bulgaristan’a siyah, gri ve yeşil pasaport sahipleri gidebilirler. Bu kişiler Bulgaristan’da 90 günlük vizesiz bulunma hakkına sahiptirler. Vizesiz dolaşım hakkına sahip olmak için pasaportlarını yanlarında taşımaları da yeterli olacaktır.

Bulgaristan’a gitmek istiyorsanız vize işlemleriniz için gerekli olan belgelerinizi tam ve doğru bir şekilde hazırlamış olmanız gerekir. Bulgaristan vizesi Global aracılığı ile alınabilmektedir. Eğer bu konularda bilgi sahibi değilseniz şirketimizden bütün işlemleriniz hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca şirketimiz aracılığı ile Bulgaristan vizenizi posta yoluyla alabilirsiniz. Kendinizin konsolosluğa yada Global başvuru merkezine gitmesine gerek yoktur.