Almanya Aile Birleşimi Vizesi

Almanya aile birleşimi vizesi için, Almanya’da yaşayan eş ya da çocuklarınızın yanına kalıcı olarak gitmek istiyor veya Türkiye bulunan çocuklarınızı yanınıza almak istiyorsanız aile birleşimi talebinde bulunmanız gerekmektedir. Aile birleşimi başvuru yapabilmek için ilk etapta iData firmasından randevu talep etmeniz gerekmektedir.

Yapmış olduğunuz iData Randevu başvurunuzun ardından Almanya aile birleşimi için gerekli evrakları 2016 yılı için güncel olanları hazırlamanız ve randevu gününde yanınızda hazır bulundurmanız gerekmektedir. Almanya aile birleşimi randevu talepleriniz için ve yine gerekli olan evrakların hazırlanması konusunda 0312 911 36 39 numaralı telefonu arayarak vize başvuru uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Galaxyvize.com web sitemizde yayınlanan Almanya Aile Birleşimi Vizesi için hazırlanan dökümanlar kısmında yer alan bilgileri inceleyerek başvurunuz için gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Galaxy Vize Şirketimiz ayrıca size Almanca A1 sertifikası almanız konusunda size yardımcı olmaktadır. Çünkü, Almanya Aile Birleşimi yapmak istediğinizde basit düzeyde almanca bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için ilgili kurumlardan Almanca dil eğitimi alıp A1 sertifikanızı almanız önem arz etmektedir.

Aile Birleşimi Yapmak için Almanca Bilmek Lazım mı?

Almanya’da yaşayan eşiniz ya da ailenizin yanına kalıcı olarak gidiyor iseniz bu amaçla yapılan aile birleşiminde basit düzeyde Almanca bilmeniz gerekmektedir.

Aile Birleşimi Başvuruları Ne kadar Zamanda Sonuçlanır?

Almanya Aile Birleşimi başvurusu konsolosluğa yaptıktan sonra 1 ay ile 3 ay arasında sonuçlanmaktadır.

Randevu Almadan Başvuru Yapılabilir mi?

Randevu almadan aile birleşimi başvurusunda bulunamazsınız. Bunun için öncelikle randevu almanız gerekmektedir.

İstenen Evrakları Getiremezsem Ne Olur?

Sizden istenen evrakları tam olarak temin etmez iseniz başvurunuz kabul edilmeyecektir. Bu durumda randevunuz iptal edilir ve yeniden randevu almanız gerekir.

Aile Birleşimi için Çalışıyor Olmam Gerekli mi?

Aile birleşimi için Türkiye’de bulunan eşin çalışıyor olması gerekmiyor.

Almanca Öğrenemiyorum Ne Yapabilirim?

Tüm çalışmalarınıza rağmen dil öğrenemediyseniz üzülmeyin şirketimiz size bu konuda yardımcı olabilir. Tüm bunlar ek ücrete tabi olacaktır.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi 2016

Almanya’da yaşayan biri ile resmi olarak evlilik yaptıysanız ve Almanya’ya kalıcı olarak gitmek istiyorsanız iData firması aracılığı ile randevu alıp Almanya konsolosluğuna müracaat etmeniz gerekmektedir.